Hakkımızda

Haydarpasha Palace

Hakkımızda

Boğaz"'ın Asya yakasında yer alan İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı Haydarpaşa tren istasyonu, Avrupa yakasındaki Sirkeci tren istasyonu ile birlikte İstanbul’un iki ana istasyonlarından biridir.

 

Haydarpaşa binası Orta Avrupa'yı Anadolu'ya bağlayan İstanbul'un ilk köprüdür, binanın yapımı için Sultan II. Abdülhamit döneminde (1842-1918) içinde karar alındı ve inşaat 30 Mayıs 1906 tarihinde başlandı, açılışı ise 19 Ağustos 1908 tarihinde gerçekleşti. İstasyon, Anadolu Demiryolunun bir başlangıç noktası olarak ve Alman mimarlar Otto Ritter von Kuhlmann ve Hellmuth Cuno tarafından tasarlanan, Philipp Holzmann tarafından Bağdat demiryolunun devamında inşa edilmiştir. İstasyon binasının tüm pencereleri Frankfurt’ta bulunan Otto Linnemann tarafından tasarlanmıştır. Binaya Sultan III. Selimin denizcisinin adı atanmıştır, HAYDARPAŞA.

 

Alanya, Osmanlı’dan Cumhuriyet dönemine uzanan Avrupa ve Asya kıtasının bağlantısını yapan HAYDARPASHA 2016 yaz sezonunda hizmete girmiştir. İlkemiz ve amacımız bu bağlantıyı Turizm ve Alanya için üstlenmektir.

 

Uzun kum plajımıza , sahil yolu üzerinde bulunan tesisimizden bağlanan bir altgeçit mevcuttur...

ÜCRETLİ AKTİVİTELER

 

Wİ-Fİ - High Speed 
Alışveriş
Masaj & Peeling
SPA- Merkezi
Doktor 
Çamaşır servisi
Bilardo (Oyun Salonu)
Oyun & Bowling Salonu
Sinema Salonu Çocuklar için
Motorlu ve Motorsuz Su Sporları
Bisiklet (Mountain Bike)

 

ÜCRETSİZ AKTİVİTELER

 

Havuz başında Şezlong
Sahilde şezlong
Havuz başında Şemsiye
Sahilde Şemsiye
Havlu
Kasa
Wi-Fi - Low Speed
Hamam & Sauna 
Fitnes Salonu
Park
Okey
Boccia
Bebek - Klubü/Mini-Klup/ Gençlik-Klubü
Gündüz ve Gece Animasyonları
Masa Tenisi
Disco (Sahil)
Aerobik & Su Jimnastiği